O NÁS

COMMERCECON spoločnosť s ručením obmedzeným Komanditná spoločnosť

Dodávka a montáž oceľových konštrukcií

Ponúkame služby, ktorú sú konkurenčné z cenového a kvalitatívneho hľadiska a zahrňujú dodávku a montáž oceľových konštrukcií (vrátanie projektovania oceľových hál: výrobné, skladové haly a ostatné).

 

Realizácia priemyselných objektov najvyššej kvality 

Subdodávateľskou aktivitou spoločnosti COMMERCECON je komplexná realizácia priemyselných objektov na území celej krajiny.

Používame moderné a overené technológie, podľa platných bezpečnostných noriem. Spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré ponúkajú produkty a služby najvyššej kvality. Používame len materiály renomovaných výrobcov, aby týmto spôsobom zabezpečiť najvyššie štandardy realizovaných zákaziek. 

 

Oceľové haly – výstavba a montáž 

Spoločnosť COMMERCECON nepretržite obohacuje svoju ponuku, aby spĺňať rastúce požiadavky Investorov a prispôsobiť sa meniacim podmienkam stavebného trhu. Sme otvorení na realizáciu objednávok hál s rôznym určením:

Rast počtu objednávok nás utvrdzuje v presvedčení, že to, čo robíme a akým spôsobom pracujeme spĺňa očakávania našich Zákazníkov. Výsledkom nášho pôsobenia je stále sa zväčšujúci počet Investorov a portfólio objektov realizovaných na teréne celej krajiny. 

 

Dodávka a montáž oceľových hál je to práca súdržného Kolektívu.

Naša spoločnosť to nielen projekty oceľových hál a výstavba hál, ale predovšetkým ľudia ... Vďaka výbornému a serióznemu Kolektívu, ktorý pracuje na princípe vzájomnej dôveryhodnosti, zabezpečujeme kvalitnú a komplexnú obsluhu Investorov.

Ako moderná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť kladieme dôraz na kvalitu, funkčnosť a bezpečnosť konštrukcií. Zamestnanci COMMERCECON vychádzajú naproti požiadavkám najnáročnejších Zákazníkov.

 

Naši ľudia

Vďaka profesionálnemu tímu COMMERCECON zabezpečuje nielen projekty či priemyselné objekty výbornej kvality, ale aj komplexnú obsluhu Zákazníkov.

Naše skupiny sú to kvalifikovaní a skúsení montéri, ktorí sa môžu pochváliť montážou objektov s celkovou prevádzkovou plochou stovky tisíc štvorcových metrov.